منو

سامانه کاربران

کنفرانس

کنفرانس

کنفرانس

کنفرانس

کنفرانس

کنفرانس   

کد مقاله را وارد کنید !
خدمات

ترجمه تخصصی کنفرانس

چاپ مقالات در مجلات

  چاپ کتاب

اطلاعیه 1 - نکات مهم برای پژوهشگران
اطلاعیه 1 - نکات مهم برای پژوهشگران

خواهشمند است نویسندگان و پژوهشگران گرامی پیش از ثبت نام و ارسال مقالات، نکات زیر را با دقت مطالعه نمایند.

- پژوهشگران باید پیش از ارسال مقالات خود، ابتدا دستورالعمل تهیه مقالات را دانلود و مطالعه نمایند. مقالات باید مطابق دستورالعمل، آماده و ارسال شوند. جهت دانلود راهنمای نگارش کلیک کنید.
 
- مقالات باید در (2007 یا 2010) Microsoft Word آماده و ارسال گردند. از ارسال نسخه PDF مقاله خودداری نمایید.

- در هنگام ثبت نام، اطلاعات را بسیار دقیق و صحیح تکمیل نمایید.

- در صورت نیاز به ویرایش یا اصلاح مقاله، از ثبت مقاله جدید خودداری نموده و طبق اطلاعیه ویرایش مقالات اقدام نمایید.

- جهت ارسال بیش از یک مقاله در یک کنفرانس نیاز به ثبت نام مجدد نیست. در همان پنل کاربری خود می توانید سایر مقالات خود را ارسال نمایید. حداکثر تعداد مقاله ارسالی از هر پنل کاربری 4 عدد می باشد به شرطی که نویسنده مسئول تمامی مقالات یک نفر باشد.

- در مقاله، پس از نام نویسنده، حتما باید وابستگی (Affiliation) نویسنده به دانشگاه یا موسسه خود، ذکر گردد.

- با توجه به صدور گواهی ها به زبان انگلیسی حتما اطلاعات تمامی نویسندگان (نام، نام خانوادگی، عنوان مقاله و اسامی نویسندگان همکار) را بطور دقیق به دو زبان فارسی و انگلیسی در هنگام ثبت نام و ارسال مقاله ثبت نمایید. قابل ذکر است گواهی ارائه مقاله از اطلاعات درج شده در زمان ثبت مقاله در پنل کاربری صادر می شود در صورتی که اطلاعات کامل درج نشود و پژوهشگر گواهی موقت دریافت کند جهت اصلاح باید هزینه ای برای ویرایش و صدور مجدد گواهی پرداخت کند.

- جهت پرداخت هزینه مقاله دانشجویی باید حتما نویسنده مسئول مقاله، دانشجو باشد در غیر اینصورت باید هزینه آزاد پرداخت شود. قابل ذکر است در صورتی که بعدا مشخص شود هزینه مابه التفاوت باید پرداخت شود.

- در صورت پرداخت هزینه مقاله دانشجویی باید قبل از پایان مهلت ثبت نام اسکن کارت دانشجویی (و یا مدرکی دال بر دانشجو بودن) در پنل کاربری منوی ارسال فایل اپلود شود. قابل ذکر است کارت دانشجویی باید اعتبار داشته باشد در صورتی که اعتبار کارت تمام شده است از منوی اطلاعات جامع دانشجو سایت دانشگاه که اطلاعات تحصیلی درج شده است اسکرین گرفته و ارسال شود.

- در صورتی که مقاله شما نیاز به ویرایش دارد باید قبل از صدور گواهی موقت نسبت به ویرایش اقدام شود در صورت صدور گواهی موقت هیچ ویرایشی انجام نخواهد شد. قابل ذکر است قبل از ثبت نهایی مقاله با اساتید راهنمای خود مشورت کرده و قبل از ثبت نهایی مقاله در صورت نیاز ویرایشات مقاله را انجام دهید.


دوشنبه 01 آبان 1402 (1 ماه قبل )
یازدهمین کنفرانس بین المللی زبان، ادبیات، تاریخ و تمدن
شبکه دانشگاه های مجازی جهان اسلام
دانشکده بین المللی ابن سینا گرجستان
بازدید امروز
23
بازدید دیروز
194
بازدید کل
207,366
پشتیبانی آنلاین از طریق واتساپ

پژوهشگران گرامی؛ پاسخگوی سوالات شما عزیزان از طریق واتساپ هستیم !


جهت ارسال پیام در واتساپ اینجا کلیک نمائید !