اخبار سایت

پژوهشگرانی که مقاله آنها پذیرش نهایی گردیده است و ثبت نام خود را نهایی نموده اند (هزینه پرداخت شده است) جهت چاپ در مجلات طبق مراحل زیر عمل نمایند:

1401/06/17 بیشتر بدانید ...


با تصمیم شورای اجرایی کنفرانس و با توجه به ثبت نام پژوهشگران بصورت غیرحضوری به اطلاع پژوهشگران کنفرانس می رساند

1401/06/02 بیشتر بدانید ...


به اطلاع پژوهشگران گرامی می رساند، پژوهشگران برای ارائه مقاله خود باید مقاله خود را طبق فرمت کنفرانس تهیه و ارسال نمایند. 

1401/05/08 بیشتر بدانید ...


مدعوین، اساتید و دانشجویان گرامی   به استحضار می رساند با توجه به همزمانی امتحانات پایان ترم دانشگاه ها و برگزاری کنفرانس و همچنین درخواست های مکرر اساتید و دانشجویان گرامی با نظر شورای سیاستگذاری کنفرانس؛

1401/04/13 بیشتر بدانید ...


پژوهشگران گرامی با توجه به اینکه گواهی ها از اطلاعات وارد شده در پنل کاربری صادر می شوند نسبت به بررسی و در صورت نیاز به اصلاح اطلاعات پنل کاربری طبق اطلاعات فایل مقاله اقدام نمایید. 

1401/04/11 بیشتر بدانید ...


باهماهنگی های انجام شده، امکان انتشار مقالات پذیرفته شده کنفرانس به درخواست پژوهشگران محترم در پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی SID، یکی از بزرگترین و معتبر ترین پایگاه های علمی کشور فراهم شده است.

1401/04/11 بیشتر بدانید ...


طبق هماهنگی های به عمل آمده با سایت مرجع دانش (سیویلیکا: بانک مقالات علمی کشور) تمامی مقالات تایید شده این کنفرانس با کد قابل استعلام و پیگیری COI در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و پژوهشگران عزیز می­توانند با اطمینان کامل، مقالات خود را در این کنفرانس ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله در کنفرانس استفاده نمایند.

1401/02/21 بیشتر بدانید ...


قابل توجه پژوهشگران و اساتید گرامی استقبال با شکوه صاحب نظران گرامی در دوره های قبلی کنفرانس مایه دلگرمی دست اندرکان برگزار کننده کنفرانس شده است. برای بالا بردن سطح کنفرانس آماده ایم با شما پژوهشگران گرامی همکاری داشته باشیم و پیشنهادات و انتقادات شما را بشنویم. امتیازات همکاری::

1401/02/12 بیشتر بدانید ...


امکان صدور گواهینامه پذیرش زودهنگام مقاله به داوطلبان آزمون دکتری جهت مصاحبه فراهم شد.

1401/02/12 بیشتر بدانید ...


طبق قوانین isc، تنها کنفرانس هایی که در داخل ایران برگزار می شوند در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام isc، نمایه می شوند. کنفرانس های خارج از کشور نیاز به ثبت در این پایگاه ندارند و خود سازمان isc  نیز این کنفرانس ها را ایندکس نمی نماید. قابل ذکرست که کنفرانس های خارج از کشور از امتیاز لازم برخوردار بوده و نیاز به ایندکس شدن در isc ندارند.

1401/02/12 بیشتر بدانید ...به اطلاع پژوهشگران محترم می رساند...


انواع مقالات ذیل که در راستای محورهای کنفرانس باشند، مورد پذیرش واقع شده و در فرآیند داوری قرار خواهند گرفت:

1) مقالات علمی - پژوهشی
2) مقالات علمی - ترویجی (مروری)
3) مطالعات موردی
4) مقالات یا گزارش های تحلیلی - انتقادی
5) طرح های تحقیقاتی

1401/02/12 بیشتر بدانید ...


از نویسندگان و پژوهشگران گرامی خواهشمند است پیش از ثبت نام و ارسال مقالات، نکات اشاره شده در ادامه مطلب را با دقت مطالعه نمایند...

1401/02/12 بیشتر بدانید ...


پورتال" هشتمین کنفرانس بین المللی زبان، ادبیات، تاریخ و تمدن " راه اندازی گردید. پژوهشگران محترم می توانند از طریق سامانه کاربران ضمن ثبت نام نسبت به ارسال اصل مقاله اقدام و همچنین پیگیر فعالیتهای جاری کنفرانس نیز باشند.

1401/02/12 بیشتر بدانید ...